Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

O letních prázdninách od 30.7.-3.8.2018 pořádáme plavecké soustředění. Budeme trénovat plavecké pohyby, hrát spoustu vodních i podvodních her a řádit v bazénu. Děti v tomto týdnu budou plavat každý den. Díky návazné, intenzivní a hravé přípravě děti prohloubí své plavecké dovednosti a vztah k vodě. Cena je 1200,- Kč/ 5 lekcí. Koupit si můžete také jednotlivé lekce, aquaaerobik a rodinné plavání. Objednat se můžete na kytkama@ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Těší se na Vás Jolana a kamarádi!

Nový kurz 9-12/18 bude mít 15 lekcí. Začínáme plavat 3.9. a končíme 14.12. Cena pro nové plaváčky je 3 900,- Kč. Cena pro stávající klienty je 3 450,- Kč.

Od 28.5. potvrzujeme místa stávajícím klientům

Od 11.6. vybíráme zálohu a zapisujeme nové paváčky na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zápisy dětí do MŠ Kytka s.r.o. pro školní rok 2018/2019 probíhají 2.5. a 3.5. na 777 452 222 nebo  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2018