Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

Nový kurz 1-3/2018 bude mít 11 lekcí. Začínáme plavat 2.1. a končíme 24.3.

Od 6.11. potvrzujeme místa plavajícím klientům a vybíráme zálohy

Od 20.11.  zapisujeme nové děti

Přemýšlíte o pěkném dárku pro Vaše blízké? 26.11.2017 proběhne v našem středisku, v Praze Kyjích, natáčení dětí pod vodou. Natáčení je vhodné pro všechny plaváčky, kteří již začali s potápěním. Zaznamenáme dovednosti Vašeho dítěte nad i pod vodou. Profesionálně zpracovaný záznam bude připravený na kazetě, DVD nebo blue-ray. Natočit můžeme celou rodinu nebo skupinku dětí. Cena: DVD 2.400,- Kč  Objednávky 602549864 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anetka v Kytce

Kristýnka a Natálka v Kytce

Maya v Kytce

Od letošního roku je možné uplatnit slevu na dani za školné zaplacené v MŠ v maximální výši 9200 kč. Podrobné informace najdete na  http://www.nejskolky.cz/prakticke-informace/zajimavosti/danova-sleva-za-skolku/

Milí rodiče, děkujeme Vám za hodnocení na www.topskolky.cz. Školička Kytička byla vyhodnocena jako druhá nejlepší mateřská školka Středočeského kraje za rok 2014/2015. Je to pro nás významná zpětná vazba. Jsme vděční, že oceňujete naši práci, kterou děláme celým srdcem.

Letáček

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2017