Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

O letních prázdninách pořádáme dvě plavecká soustředění. Jedno s Adrianou v týdnu od 15.7. (v náhradách se zobrazí 13.7.) druhé s Alenou od 5.8. (v náhradách se zobrazí 3.8.) Budeme trénovat plavecké pohyby, hrát spoustu vodních i podvodních her a řádit v bazénu. Děti v tomto týdnu plavou každý den. Díky návazné, intenzivní a hravé přípravě prohloubí své plavecké dovednosti a vztah k vodě. Cena je 1200,- Kč/ 5 lekcí. Koupit si můžete také jednotlivé lekce za 260 Kč. Objednat se můžete na kytkama@ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Těší se na Vás Adriana, Alena a kamarádi!

Kurz 9-12/19 bude mít 15 lekcí. Začínáme plavat 2.9. a končíme 16.12.

Od 20.5. potvrzujeme místa stávajícím plaváčkům.

Nové plaváčky zapisujeme od 3.6. na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zápisy dětí do MŠ Kytka pro školní rok 2019/2020 proběhne 9.5. a 10.5.

Těšíme se na Vás.

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2019