Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

Zápisy dětí do MŠ Kytka s.r.o. pro školní rok 2018/2019 probíhají 2.5. a 3.5. na 777 452 222 nebo  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás

Nový kurz 4-6/2018 bude mít 13 lekcí. Začínáme plavat 26.6. a končíme 25.6.

Od 26.2. potvrzujeme místa stávajícím klientům

Od 5.3. vybíráme zálohu a zapisujeme nové paváčky na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přemýšlíte o pěkném dárku pro Vaše blízké? 26.11.2017 proběhne v našem středisku, v Praze Kyjích, natáčení dětí pod vodou. Natáčení je vhodné pro všechny plaváčky, kteří již začali s potápěním. Zaznamenáme dovednosti Vašeho dítěte nad i pod vodou. Profesionálně zpracovaný záznam bude připravený na kazetě, DVD nebo blue-ray. Natočit můžeme celou rodinu nebo skupinku dětí. Cena: DVD 2.400,- Kč  Objednávky 602549864 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anetka v Kytce

Kristýnka a Natálka v Kytce

Maya v Kytce

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2018