Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

MŠ Kytka zaměřená na enviromentální výchovu hledá laskavou a respektující paní učitelku připravenou pracovat s dětmi s velkým osobním nasazením. Nabízíme práci s malou skupinou dětí, výborné vztahy s rodiči i s kolegynemi a krásné prostředí školky i certifikované přírodní zahrady. V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku MŠ Markétu Machkovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 777452222

MŠ Kytka hledá asistenta k dítěti s lehkým mentálním opožděním. Dítě je šikovné, klidné, bez abormalit v chování a má moc milé a spolupracující rodiče. Nabízíme úvazek 30 hodin týdně po dobu minmálně 2 let. Ve školce je malý kolektiv učitelek i dětí a všichni mají laskavé vztahy. Hledáme člověka s respektujícím přístupem k dětem i kolegům, laskavého s osobním nasazením pro práci s dětmi. Kvalifikaci na asistenta můžeme zprostředkovat.
Kontkatní osoba Markéta Machková 777452222, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kurz 1-3/2020 bude mít 12 lekcí a cenu 3 120 Kč. Začínáme plavat 6.1., končíme 27.3. Platnost lekcí je do 17.4. V náhradovém systému se Vám lekce zobrazí 1.1.2020.

Od 11.11. potvrzujeme místa stávajícím plaváčkům.

Nové plaváčky zapisujeme od 2.12. na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přemýšlíte o pěkném dárku pro Vaše blízké? 10.11.2019 proběhne ve středisku Praha Kyje natáčení dětí pod vodou. Natáčení je vhodné pro všechny plaváčky, kteří již začali s potápěním. Zaznamenáme dovednosti Vašeho dítěte nad i pod vodou. Profesionálně zpracovaný záznam je podložený hudbou. Natočit můžeme celou rodinu nebo skupinku dětí. Cena za 30 minut natáčení 2 400 Kč (8-10 minut zpracovaného záběru, DVD s potiskem v ceně). Cena za 15 minut natáčení 1 700 Kč (5 minut zpracovaného záběru, k vyzvednutí na úložišti).  Objednávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anetka v Kytce

Kristýnka a Natálka v Kytce

Maya v Kytce

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2019