Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

od 5.11. potvrzujeme místa stávajícím plaváčkům

od 19.11. vybírání zálohy 1 000 Kč na blokaci místa a zápis nových plaváčků

Kurz 1-3/2019 bude mít 12 lekcí. Začínáme plavat 7.1. a končíme 29.3.

Nové plaváčky zapisujeme na adrese  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přemýšlíte o pěkném dárku pro Vaše blízké? 4.11.2018 proběhne ve středisku Praha Kyje natáčení dětí pod vodou. Natáčení je vhodné pro všechny plaváčky, kteří již začali s potápěním. Zaznamenáme dovednosti Vašeho dítěte nad i pod vodou. Profesionálně zpracovaný záznam je podložený hudbou. Natočit můžeme celou rodinu nebo skupinku dětí. Cena za 30 minut natáčení 2 400 Kč (8-10 minut zpracovaného záběru, DVD s potiskem v ceně). Cena za 15 minut natáčení 1 700 Kč (5 minut zpracovaného záběru, k vyzvednutí na úložišti).  Objednávky na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anetka v Kytce

Kristýnka a Natálka v Kytce

Maya v Kytce

Zápisy dětí do MŠ Kytka s.r.o. pro školní rok 2018/2019 probíhají na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2018