Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

Rádi bychom rozšířili tým Kytky a nabídli Vám příležitost stát se součástí týmu v Berouně. Hledáme kolegyni, která se chce naučit něco nového, nebojí se pohybu, ráda pracuje s lidmi, je laskavá a vlídná k dětem. Nabízíme dohodu o provedení práce nebo zaměstnanecký poměr, dle společné dohody. Výhodou je možnost částečného a flexibilního úvazku, 50 % slevy ceny ve všech aktivitách Kytky pro Vás i rodinné příslušníky, tvůrčí práce s podporou a oceněním týmu i mojí. Pokud by Vás nápad zkusit něco nového, spojit svůj pracovní čas s Kytkou, radovat se spolu s maminkami z úspěchů jejich dětí oslovil, ráda se s Vámi setkám. Markéta Machková 777452222, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MŠ Kytka hledá laskavou a vstřícnou asistentku nebo asistenta pedagoga. Nabízíme práci s malou skupinou dětí, výborné vztahy s rodiči i s kolegynemi a krásné prostředí školky i certifikované přírodní zahrady. Pokud máte o práci zájem, kontaktujte ředitelku MŠ Markétu Machkovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 777452222

MŠ Kytka zaměřená na enviromentální výchovu hledá laskavou a respektující paní učitelku připravenou pracovat s dětmi s velkým osobním nasazením. Nabízíme práci s malou skupinou dětí, výborné vztahy s rodiči i s kolegynemi a krásné prostředí školky i certifikované přírodní zahrady. V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku MŠ Markétu Machkovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 777452222

Kurz 9-12/2020 bude mít 15 lekcí a cenu 3 900 Kč. Začínáme plavat 31.8., končíme 16.12. 

Od 8.6. potvrzujeme místa stávajícím plaváčkům.

Nové plaváčky zapisujeme od 22.6. na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2020