Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

O letních prázdninách od 3.8. do 7.8. pořádáme plavecké soustředění. Budeme trénovat plavecké pohyby, hrát spoustu vodních i podvodních her a řádit v bazénu. Děti v tomto týdnu budou plavat každý den v dopoledních časech. Díky návazné, intenzivní a hravé přípravě děti prohloubí své plavecké dovednosti a vztah k vodě. Cena je 1300,- Kč / 5 lekcí. Objednat si můžete i jednotlivé lekce. V kalendáři náhradového systému se Vám volná místa k náhradě zobrazí 1.8. Objednat se můžete u své plavací instruktorky nebo na adrese kytkama@seznam.cz.

Kurz 9-12/2020 bude mít 15 lekcí a cenu 3 900 Kč. Začínáme plavat 31.8., končíme 16.12. 

Od 8.6. potvrzujeme místa stávajícím plaváčkům.

Nové plaváčky zapisujeme od 22.6. na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MŠ Kytka zaměřená na enviromentální výchovu hledá laskavou a respektující paní učitelku připravenou pracovat s dětmi s velkým osobním nasazením. Nabízíme práci s malou skupinou dětí, výborné vztahy s rodiči i s kolegynemi a krásné prostředí školky i certifikované přírodní zahrady. V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku MŠ Markétu Machkovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 777452222

MŠ Kytka hledá asistenta k dítěti s lehkým mentálním opožděním. Dítě je šikovné, klidné, bez abormalit v chování a má moc milé a spolupracující rodiče. Nabízíme úvazek 30 hodin týdně po dobu minmálně 2 let. Ve školce je malý kolektiv učitelek i dětí a všichni mají laskavé vztahy. Hledáme člověka s respektujícím přístupem k dětem i kolegům, laskavého s osobním nasazením pro práci s dětmi. Kvalifikaci na asistenta můžeme zprostředkovat.
Kontkatní osoba Markéta Machková 777452222, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2020